A A A K K K
людям із порушенням зору
Комунальне некомерційне підприємство "Уманська психіатрична лікарня" Уманської міської ради

інформація для військових та членів їх сімей

📞 За телефоном 0 800 505 217 кваліфіковані фахівці нададуть консультацію з:
📍 Психосоціальної підтримки.
📍 Пільг.
📍 Житлових питань.
📍 Грошової допомоги та компенсації.
📍 Медичних питань.
📍 Юридичної підтримки.
🔹 За необхідності фахівці зможуть спрямувати звернення до субʼєктів надання ветеранських послуг, зокрема, психологічної допомоги тощо.
🔹 Дзвінки на "Єдину ветеранську лінію" 0 800 505 217 є безоплатними, вона працює щодня з 8 до 20 години. Тож, звертайтеся!
Мінветеранів

Ветеранський Хаб "Сильні духом" запрошує всіх військових, ветеранів, дружин та всіх тих, хто потребує відновлення опорно - рухового апарату.
✅ На базі Реабілітаційного комплексу «Гармонія» лікарі – реабілітологи групи ВЕПР (військова експрес превентивна реабілітація), проведуть індивідуальні прийоми.
👩‍⚕️👨‍⚕️ Лікарі – реабілітологи групи ВЕПР працюють з військовими в зоні бойових дій за методикою, розробленою під час війни, яка спрямована на відновлення опорно - рухового апарату військових після навантажень та підготовки до навантажень.
☝️Прийом лікарів відбудеться:
🗓 з 27 травня по 31 травня 2024 року.
⏰ з 10:00 до 14:00 год., з 15:00 до 17:00 год.
📍м. Умань, вул. Захисників України, 7 Б, Реабілітаційний комплекс «Гармонія».
📲 Контактні телефони:
066-633-99- 64 - Юлія Василенко;
095-828-73-29 - Євген Шолох

 

Роботодавці, які облаштовують робоче місце для людини з інвалідністю, можуть отримати компенсацію від держави.
Метою програми є збільшення кількості інклюзивних робочих місць та сприяння розвитку підприємств, що беруть на роботу осіб з інвалідністю, руйнація стереотипів, пов’язаних із труднощами забезпечення робочого простору при працевлаштуванні фахівця з інвалідністю.
Програма реалізується Міністерством економіки, послугу надає Державна служба зайнятості. Умови, механізм виплати роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, а також її строки та розмір, визначено Порядком надання роботодавцям компенсації фактичних витрат за облаштування робочих місць працевлаштованих осіб з інвалідністю, який затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 22 серпня 2023 року № 893.
Для ознайомлення з програмою за посиланням: https://cutt.ly/Gw5dTzrQ

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора